BIP – Szkoła Główna Mikołaja Kopernika

Ogłoszenie naboru na stanowisko pracy – Główny Specjalista ds. funduszy zewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • monitoring możliwości pozyskiwania funduszy na projekty, we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi SGMK;
  • przygotowywanie projektów wynikających w szczególności z przyjętej strategii rozwoju SGMK;
  • prowadzenie spraw związanych z ubieganiem się przez SGMK o środki finansowe pochodzące z funduszy krajowych i zagranicznych;
  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie wraz z budżetem i wymaganymi załącznikami;
  • prowadzenie spraw dotyczących uzgodnień treści umów o dofinansowanie projektów;
  • kontakt z instytucjami finansującymi, pośredniczącymi oraz organizującymi programy, konkursy i nabory wniosków o dofinansowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe;
  • bardzo dobra organizacja pracy w ramach powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, systematyczność;
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań;
  • umiejętność współpracy w ramach w ramach różnych zespołów;
  • wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji międzyludzkich;

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: biuro@sgmk.edu.pl do dnia 20.10.2024 r. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

W tytule wiadomości prosimy podać: „Główny Specjalista ds. funduszy zewnętrznych”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji w przypadku wyłonienia kandydata przed terminem ważności ogłoszenia. Oferty rozpatrzone negatywnie zostaną zniszczone/usunięte po upływie 1 miesiąca od momentu zakończenia rekrutacji.