BIP – Szkoła Główna Mikołaja Kopernika

Ogłoszenie naboru na stanowisko pracy – Pracownik dziekanatu

Miejsce pracy: Szkoła Główna Mikołaja Kopernika, Sekcja Nauki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełen etat

Opis stanowiska:
Szkoła Główna Mikołaja Kopernika poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby do
pracy w Dziekanacie. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za wsparcie
administracyjne, zarządzanie dokumentacją studencką oraz koordynację
codziennych zadań biurowych związanych z obsługą studentów i wykładowców.

Obowiązki:

  • Obsługa interesantów – studentów, wykładowców i innych pracowników uczelni
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków oraz dokumentów studenckich
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji studenckiej oraz archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z innymi działami uczelni oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Organizacja i koordynacja spotkań oraz wydarzeń akademickich
  • Przygotowywanie zaświadczeń, protokołów oraz innych dokumentów
  • Obsługa korespondencji oraz centrali telefonicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych (komputer, kserokopiarka, skaner)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość
  • Wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm
  • Znajomość przepisów i procedur dotyczących szkolnictwa wyższego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu
motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@sgmk.edu.pl

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: biuro@sgmk.edu.pl do dnia 26.09.2024 r. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

W tytule wiadomości prosimy podać: „Pracownik Dziekanatu”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji w przypadku wyłonienia kandydata przed terminem ważności ogłoszenia. Oferty rozpatrzone negatywnie zostaną zniszczone/usunięte po upływie 1 miesiąca od momentu zakończenia rekrutacji.